Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po přečtení nové kapitoly Na dně lahve, sem prosím!

18. 2. 2018

 

Tak jo. Prvoplánovitě byl příběh vystavěný tak, že Finnymu bude Victor ubližovat, nějakou dobu to bude trvat, a že z toho vztahu nakonec ne Victor, ale Finny vystřízliví, a skončí s Francisem. Jenže teď už to tak jasné není. Mýma očima: Victor mi utekl do lajny, se kterou jsem nepočítala. Prostě není ten parchant, za kterého jsem ho chtěla mít. Je z něj vlastně strašně hodný člověk, který udělal pár hloupých, a jedno úplně debilní rozhodnutí. (A taky si to náležitě uvědomuje, lituje toho a něco s tím dělá.) Jenže Francis, který měl být ten "rytíř na okřídleném jednorožci" tím pádem nedostal tak významný prostor a stal se v příběhu nechtěně rušivým elementem, který Finnymu s Victorem rozvrací už tak poničený vztah, který se ti dva zuby nehty snaží spravit. Takže mám teď opravdu co dělat, abych se s tím popasovala, protože konec, který jsem měla v plánu, je teď už absolutně k nepoužití. Prostě to Victorovi takovému, jaký je, nemůžu udělat - a ani Finny ne.
A tak mi tedy řekněte, mí drazí čtenáři, kdybyste byli ve Finnyho kůži, jak byste se zachovali?
(Neříkám, že se budu výsledky řídit, jen jsem dost zvědavá, jak to vidíte vy.)
Pro všechny, kteří nemají odvahu, nebo chuť pro komentář, vkládám klasickou anketu:

 

 

 

Miniaplikace

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Asi trochu souhlasím s Hel

Nika,21. 2. 2018 16:16

Taky jsem pro to vymyslet Victorovi jiného nabíječe... :) a klidně jsem pro zrzka :)

Vyjádření

Hel,21. 2. 2018 15:30

Mám odvahu psát komentář :)

Nechci aby Finny zůstal s Viktorem, ale ani nechci aby ho hnusně opustil... ale tak jak jsi Finnyho popsala je jasné, že toho by ani nebyl schopen...
Na druhou stranu, když Finn zůstane s Viktorem bude tam spousta haprujícich věcí... bude vůbec Finny šťastný. Není to taková trochu oběť? Jasně nemocní se neopouští... ale taky by se nemělo jet na úkor vlastního štěstí.

Jsem pro úplně jiný konec... nebyl by tam pro Viktora nějaký náhradník... jak se má náš zrzek?