Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neomluvena, neklasifikována...

12. 1. 2018

Tak jsem zpět, děti mé! Cesta to byla křivolaká a trnitá.

Vím, že počet osob, které dvouměsíční kóma mých stránek zasáhlo, bych spočítala na prstech jedné ruky (a to v případě, že by mi ještě nějaké chyběly). Na druhou stranu mě samotnou trochu trápilo, že něco, čemu jsem se více či méně přes osm let věnovala, nechávám jen tak ležet ladem, bohužel jsem ale neměla jinou možnost. Nikoho to nezajímá a ani se ptát nebude, ale ať mám čistý stůl i svědomí - základní program s větším úložným prostorem lehce podražil, a když jste chudá učitelka a máte se rozhodnout, jestli zaplatíte za virtualitu, nebo si koupíte bundu, aby vám reálně neumrzlo pozadí, máte vcelku jasno. (Nehledě na to, že můj život je single player game, s obtížností fatal destruction, a abych se najedla, nezmrzla, zaplatila si své resty a alespoň trochu žila, už nezbývalo na to, nastrkat ty penízky sem.) Nebudu mlžit, v přepočtu je roční tarif pro stránky za hubičku, ale jednorázově to pro mě moc legrace není.

Toliko tedy k tomu, proč na vás dva měsíce civělo to "Stránka je blokována administrátorem".

Věrní čtenáři (Chrona počítá: Palec, ukazovák, a půlka malíčku,) teď tedy mohou mít do poloviny listopadu 2018 klid, než mi estránky opět pošlou vyúčtování. :)

Teď k věcem rozpracovaným, blízkým i budoucím. Pokud by byl zájem, mohu zatím zveřejňovat novou "originální" povídku: Na dně lahve (Zatím mám napsané zhruba čtyři kapitoly, což je, co se mě týká, docela slušný výkon. Naživu je ve fázi přepisu a v dohledu, a kupodivu jsem začala velmi vážně uvažovat i o návratu k Trekantu. (Nemusíte tleskati, ale trochu můžete.) Bratříček má dokonale promyšlenou dějovou linku, ale Múza pro příběh měla srdeční zástavu, a oživovací pokusy prozatím selhávají. To je z mé strany vše. Neočekávám žádné ohlasy, ale pravdou je, že když mají příběhy své stálé čtenáře, mám pak daleko větší chuť v nich pokračovat. 

Nerozpakujte se napsat cokoliv - ať už kladně nebo záporně.

To je vše, má drahá dítka. Děkuji stálicím za přízeň.

S láskou, vaše Chrona

 

PS: Jsem ráda, že jsem zpět, a přeji vám do roku 2018 jen to nejlepší - a hlavně zdraví. Protože když jste zdraví, to ostatní už přijde samo, nebo se to alespoň dá nějak zvládnout.

 

.

.

.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nadseni

Janii,14. 1. 2018 22:07

Jsem moc rada, ze jsou stranky opet v provozu.. chybely

pošahané ověření

pani_lucie,14. 1. 2018 21:07

deset minut ukecávat stránky, že oprvavdu jsem člověk, komentování moc nepomáhá:(

Re: pošahané ověření

Chrona,14. 1. 2018 21:44

To chápu... Co za neplechu to přesně dělá?

ono to žije lalala:)

pani_Lucie,14. 1. 2018 21:04

Prsteníček je moc rád za překonání nástrah a těší se stále na pokračování.

A kdyby bylo možno náhodu přispět na chod stánky, stačí říct jak to provedem

:-)

Marta,14. 1. 2018 20:01

Je pěkné zde zaznamenat pohyb. :-) Budu ráda za jakoukoliv povídku, i když Bratříčka nepřestanu vyhlížet :-)

Sláva!

Mirek,13. 1. 2018 21:37

Jsem rád že jsi se vrátila....

Děkuju!

Miu,13. 1. 2018 20:51

Děkuju ti, že jsi ochotná kvůli nám pokračovat i přes nástrahy estránek. Jsem rozhodně zvědavá na bratříčka - držím palce, aby jsi to dopsala (mám takhle x let rozepracovanou povídku a nejsem schopná ji dovést do konce). Novou povídku samozřejmě uvítáme, pokud máš na ni chuť. I tobě šťastný psí rok a hodně pevných nervů s žáky.